En Son

Age of Water – Online Kıyamet Sonrası Su Dünyası

Kıyamet sonrası su dünyası online macera oyunu Age of Water, PC için duyuruldu. Gaijin Entertainment. Three Whales Studio. Yuri Miroshnikov.

Kıyamet sonrası su dünyası online macera oyunu Age of Water, PC için duyuruldu. Yayıncı Gaijin Entertainment ve geliştirici Three Whales Studio, kıyamet sonrası su dünyasında geçen çevrimiçi bir macera oyunu olan Age of Water‘ı duyurdu. PC için Gaijin.net platformu üzerinden başlayacak. Alfa testi kayıtlarına artık resmi web sitesi üzerinden ulaşılabilir.

Age of Water - Online Kıyamet Sonrası Su Dünyası
Age of Water – Online Kıyamet Sonrası Su Dünyası

Oyunun yapımcısı Yuri Miroshnikov basın bülteninde dedi ki:

Age of Water’ın parlak görsel stilinin yanı sıra alışılmadık ortamı ve yüksek düzeyde özgürlüğünün yeni dünyaları keşfetmeyi seven oyunculara hitap edeceğine inanıyoruz.

Gaijin Entertainment’ın Age of Water için Yaptığı Açıklama

Oyun, Dünya’nın bir okyanus dünyasına dönüştüğü uzak bir geleceğin hikayesini anlatıyor. Şehir sakinleri, gökdelen çatıları ve dev heykeller dahil olmak üzere su yüzeyinin üzerinde kalan kentsel yapılar üzerine inşa edilmiş şehirlerde yaşıyorlar.

Bir motorlu teknenin kontrolünü elinize alın ve yerleşimler arasında seyahat edin, korsanlarla savaşın, kayıp bir medeniyetin kalıntılarını okyanusun derinliklerinden kazın ve efsanevi toprağın hala var olup olmadığını keşfederken değerli mallar taşıyın.

Oyuncuların, görevleri tek başlarına veya arkadaşlarıyla tamamlamaları, AI kontrollü düşmanlara karşı savaşmaları, değerli kaynaklar toplamaları, yerleşimler arasındaki fiyat farklarından kazanç sağlamaları ve açık dünyanın açık denizlerini özgürce keşfetmeleri gerekecek.

Maceralar arasında, teknelerini yükseltebilir veya mevcut gövde ve bileşenlerden yenilerini inşa edebilirler. Örneğin, zırhlı bir güverte binası inşa edebilir ve güverteyi yüksek kalibreli makineli tüfek taretleriyle doldurabilirler.

Aşağıda duyuru fragmanını izleyebilirsiniz:

Latest Posts

Kaçırmayın

Haberiniz Olsun

En son haberler, teklifler ve özel duyurular ile güncellenecek.