En Son

Amazfit Bip U & Bip U Pro Satışta!

Renkli ve hafif Amazfit Bip U ve Bip U Pro artık ABD, İngiltere ve diğer pazarlarda satın alınabiliyor. Her iki varyant da bu yılın başlarında duyurulmuştu.

Amazfit Bip U

Bip U, tasarımını Bip S‘den alıyor ancak 1,28 inçten 1,43 inç ekrana (çözünürlüğü de 320×302 piksele) yükseltir. Bu, 2.5D Corning Gorilla 3. nesil temperli cam + parmak izi önleyici kaplamayla korunan bir LCD’dir.

Amazfit Bip U & Bip U Pro Satışta!
Amazfit Bip U & Bip U Pro Satışta!

Yapı kalitesi hemen hemen hiç değişmedi. Bu, küçük ve büyük boyutta gelen 20 mm silikon kayışa takılı polikarbonat bir kılıf elde edeceğiniz anlamına gelir. Bunun dışında, giyilebilir cihaz 5 ATM su geçirmezlik ve 31 gram ağırlığa (kayış olmadan 19 gram) sahiptir.

Kapağın altında Huami‘nin BioTracker 2 ™ PPG Biyolojik Optik Sensörünü ve 6 eksenli ivmeölçeri bulacaksınız. Bu, kullanıcıların adımlar, mesafe, kalori, kalp atış hızı, adet döngüsü izleme ve daha fazlası gibi olağan durumları izlemelerine olanak tanır. Ayrıca 60‘tan fazla spor modu ve otomatik egzersiz algılama vardır. S versiyonundaki ilginç eklemeler, kan oksijen seviyesi ölçümleri ve stres izlemedir.

Bazı güncellemeler olmakla birlikte, Bip U’nun önemli bir eksiği ise GPS olmamasıdır. Halbuki dahili GPS Bip S‘de standart olarak gelmekte.

Diğer bir eksiklik ise pil ömrüdür. Bip S, 40 gün (normal kullanım), 3 ay (bekleme süresi), 22 saat (GPS modu) ile çalışır. Bununla birlikte, Bip U’daki 225 mAh pil ile yapabildiklerini ancak 9 gün devam ettirebilir. Yine de oldukça iyi bir pil ömrü. Klipsli / 2 pimli POGO pini ile şarj süresi iki saattir.

Son olarak, Bluetooth 5.0 protokolü sayesinde bazı akıllı işlevler de var. Bunlar mesaj bildirimleri, müzik kontrolü, dünya saati, alarmlar, uzaktan kamera kontrolü, telefonumu bul, geri sayım ve hava durumu tahminleridir.

Buna ek olarak, kullanıcılar 4 adet önceden yüklenmiş saat yüzüne sahip olacaklar. Bunlardan ikisi, Zepp uygulamasındaki 40’tan fazla yüzle ile değiştirilebilir.

Saat şu anda ABD’de 49.99$‘lık tanıtım fiyatı ile satışta. Bu 10$ indirimli. Amazfit web sitesinde ve Amazon’da bulabilirsiniz.

Amazfit Bip U Pro

Bu cihaz Amazfit Pop‘un yeniden markalanmış bir versiyonudur. Cihaz, bu yılın başlarında bazı pazarlarda Pop adı altında piyasaya sürüldü.

Şimdi, bu modelde tam olarak neyin yeni ve farklı olduğunu merak ediyor olabilirsiniz.

amazfit-bip-u-pro
amazfit-bip-u-pro

Şirketin saati, aynı 1,43 inç HD renkli ekrana sahip. Aslında diğer çoğu şey Pro olmayan varyantla aynıdır. Ana farklar, yerleşik GPS’in dahil edilmesi ve Alexa için destek.

Amerika Birleşik Devletleri’nde 69,99 dolara alabilirsiniz. Ayrıca Amazfit web sitesinde ve Amazon’da da mevcuttur.

Nuro R2 Sürücüsüz Teslimat Arabaları Kaliforniya’da Dağıtım İzni Alıyor

Latest Posts

Kaçırmayın

Haberiniz Olsun

En son haberler, teklifler ve özel duyurular ile güncellenecek.