Apple Unleashed Event 2021 Saat Kaçta?

Şirketin “Unleashed” sanal etkinliğinde ne duyurmayı planladığına dair söylentiler dolaşıyor.

Apple bazı yeni güncellemeler sunan sanal bir etkinlikle baskı yapıyor. Şirket, 2019’dan beri 16 inç MacBook’unu güncellemediği için yaklaşan “Unleashed” etkinliğinin MacBook değişikliklerine odaklanacağına dair spekülasyonlar var.

Yeni MacBook’un, MagSafe şarj cihazları, bir HDMI bağlantısı, birden fazla USB bağlantı noktası ve bir SD kart yuvasının korunacağı söylentileriyle kullanılabilirlik trendini sürdürmesi bekleniyor.

Ayrıca yeni bir Mac Mini ve yeni macOS Monterey için halka açık nihai bir çıkış tarihi hakkında konuşuldu.

Henüz hiçbir şey doğrulanmamış olsa da, yeni ve güncellenmiş Air Pod’ların söylentileri de dolaştı.

Sürülebilir Yaban Hayatı Fortnite Sezon 8’de

Geçtiğimiz aylarda artan talep sonrasında, küresel bilgisayar çipi sıkıntısı büyük elektronik üreticilerini vurmaya devam ettiğinden, şirketin iPhone 13 üretimini kısmak zorunda kalabileceğine dair raporlar var.

Çip sıkıntısının dizüstü bilgisayarlar ve oyun konsolları da dahil olmak üzere her türlü elektroniği etkileyeceği söyleniyor. Apple’ın bunu daha sonra etkinliğinde ele alıp almayacağı belli değil.

Apple Unleashed Virtual Event Saat Kaçta?

Etkinlik bu akşam (18 Ekim Pazartesi) Türkiye’de saat 20.00’de yayınlanacak.

En son 2021 Apple Etkinliği nasıl izlenir?

Etkinliği online olarak apple.com’dan veya Apple TV uygulamasından izleyebilirsiniz. Ayrıca şu anda şirketin YouTube kanalında yayınlanması planlanıyor.

Apple Unleashed etkinliğinden neler beklenebilir?

Görünüşe göre Apple’ın MacBook’larındaki değişikliklere odaklanan söylentilerle birlikte WIRED, “Apple’ın iki sürümü ortaya çıkarabileceğini bildirdi: 14 inç ve 16 inç MacBook, her biri Apple’ın tescilli çipinde çalışıyor ve muhtemelen bir yükseltme görecek.”

Değişiklikler söz konusu olduğunda, “Bu yeni MacBook’lar, işlev yerine ince, neredeyse onarılamaz formu tercih eden bir Apple tasarımı çağından büyük bir kaymaya işaret edebilir” diyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version