En Son

DC’nin Okçusu Green Arrow, Yeni Fortnite Paketiyle Geliyor

DC’nin Okçusu Green Arrow, Yeni Fortnite Paketiyle Geliyor. Marvel. Epic Games. DC Comics.


Fortnite, mürettebat abonelik hizmetinin başlamasıyla bu ayın başlarında hayranlarını şaşırttı. Abonelik aylık 11,99 dolar ve oyunculara en son Battle Pass’a erişim veriyor. Sadece bu değil, oyuncular ayrıca aylık özel kozmetik paketine ve Fortnite Eşya Mağazasından alışveriş yapmak için 1000 V-Papel’e erişim elde ediyor.

Epic Games, yıl boyunca, müşterilerini popüler lisanslı franchise’larla yapılan işbirlikleriyle şaşırttı. BR’nin son sezonunun bir Marvel teması vardı ve oyuncular birkaç MCU karakterinin Fortnite adasına indiğini gördü.

DC’nin Okçusu Green Arrow, Yeni Fortnite Paketiyle Geliyor
DC’nin Okçusu Green Arrow, Yeni Fortnite Paketiyle Geliyor

Yine bir başka ilginç gelişmede, Fortnite aboneliğe başka bir özellik eklemek için DC ile el ele verdi. İşbirliğini başlatmak için Epic Games, oyunculara yakında sunulacak olan yeni bir Green Arrow kostümü duyurdu.

Green Arrow Çok Yakında Fortnite’a geliyor

Epic Games, görünümü bu ayın sonunda Fortnite mürettebat aboneliğine ekleyecek. Geliştiriciler ayrıca, oyuncuların 31 Aralık saat 19.00’da elde edebileceklerini doğruladı.

Duyuru açıkça hayranların dikkatini çekiyor, ancak tahmin ettiğimiz kadar yoğun değil. Bunun başlıca nedeni, diğerleri gibi, daha önce sızdırılmış olmasıdır. Öyle olsa bile, Fortnite ekibine katılmayı düşünen oyuncular için hala bir teşvik. Abonelik oldukça yeni ve Sezon 5 ile birlikte geliyor.

Sezon 5 şimdiden bazı inanılmaz güncellemeler gördü. Geliştiriciler ayrıca oyuncuların Chadwick Boseman’a bir övgü olarak Wakanda Forever Emote’u kapmaları için Black Panther zorluklarını da içeriyordu.

Dahası, Sezon 5’in 4. haftasına girdik, bu yüzden Epic Games, oyuncuların yerine getirmesi için bir dizi yeni haftalık zorlukları ve görevleri ortaya çıkaracak. Her zaman olduğu gibi, bunları tamamlamak oyunculara önemli avantajlar sağlayacak.

Abonelik, başlangıcından bu yana değişik incelemeler aldı. Ancak sistem, oyuna bilgisayarlarından ve konsollarından erişen oyuncular için hala türünün tek örneği.

Bu oyun, boş zamanlarında rekabete dayalı animasyonun keyfini çıkarmayı seven sıradan oyunculara uygun değil. Ancak BR’nin Battle Pass hayranları olan oyuncular için büyük bir cazibe merkezi.

Latest Posts

Kaçırmayın

Haberiniz Olsun

En son haberler, teklifler ve özel duyurular ile güncellenecek.