En Son

Destiny 2 Salvager’ın Salvo Rehberi – Bu El Bombası Fırlatıcı Nasıl Elde Edilir

Destiny 2 Season of the Chosen, hızlı ve kolay bir şekilde edinilebilen yeni bir el bombası fırlatıcısını karşılıyor. Yeni eklemelerden biri, oyunun yepyeni el bombası fırlatıcı olan Destiny 2 Salvagers Salvo silahıdır.

Destiny 2 Salvager’ın Salvo Rehberi - Bu El Bombası Fırlatıcı Nasıl Elde Edilir
Destiny 2 Salvager’ın Salvo Rehberi – Bu El Bombası Fırlatıcı Nasıl Elde Edilir

Season of the Chosen güncellemesiyle, Bungie oyuna çok sayıda yeni içerik, görev, eser ve silah ekledi. Geliştiriciler, deneyimi elden geçirmek için Aeon Cult Exotics gibi bazı uzun süreli sorunlara bile değindiler. El bombası fırlatıcıları herkesin ilgisini çekmeyebilirken, Salvager’ın Salvo’su elde edilmesi kolay bir silah ve basit görevlerde onu kullanarak biraz eğleneceksiniz.

Yapmanız gereken ilk şey, Messy Business adlı bir görevi göreceğiniz Gunsmith ile konuşmak. Bu ise 7500 puan toplamanız ve birkaç maça katılmanız gereken tek seferlik basit bir görev. Puanlar, düşmanları öldürerek elde edilebilir ve Maç Yüzdesi, Gambit, Crucible veya Nightfall Strike maçları oynayarak doldurulabilir. Bahsedilen aktivitelerdeki maçların her birini kazanmak, sizi Görevi bitirmeye %5 yaklaştırırken kaybetmek %2-3 ilerleme katacaktır.

Crucible veya Nightfall Strike maçından daha az zaman aldığı için diğerleri yerine Gambit modunu oynayabilirsiniz. Sadece maçlara katılarak ilerleme kaydettiğiniz için, kolay ve kısa olanlarla gitmek daha iyi.

Puan toplama sürecini değiştirmek istiyorsanız, bu görevde bir el bombası fırlatıcısı ile öldürmenin bonus puanları olacağından, yükünüzde bir veya daha fazla el bombası fırlatıcı bulundurduğunuzdan emin olun.

Destiny 2 Salvagers Salvo Bombası Fırlatıcınızı Alın

Hem Puanları hem de Maç ilerlemelerini %100’e kadar doldurduktan sonra Gunsmith‘e geri dönün ve Destiny 2 Salvagers Salvo bombası fırlatıcınızı alın.

Destiny 2 artık PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S ve PC‘de ücretsiz olarak oynanabilir. Xbox Game Pass aboneleri, genişletmelere ücretsiz olarak erişebilir.

Latest Posts

Kaçırmayın

Haberiniz Olsun

En son haberler, teklifler ve özel duyurular ile güncellenecek.