Far Cry 6 Lansman Tarihi 7 Ekim Olarak Belirlendi

Far Cry 6 lansman tarihi 7 Ekim olarak belirlendi. Far Cry 6, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Stadia, Amazon Luna ve Windows PC için çıkacak. İşte bilmeniz gereken her şey.


Ubisoft, Far Cry 6‘nın 7 Ekim‘de küresel olarak piyasaya sürüleceğini onayladı. Oyun Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Stadia, Abmazon Luna ve Windows PC için geçerli olacak.

Far Cry 6 Lansman Tarihi 7 Ekim Olarak Belirlendi

Oyuncular, Windows için oyunu yalnızca Epic Games Store ve Ubisoft Store‘dan indirebilecekler. Oyuna, şirketin abonelik hizmeti olan Ubisoft+ üzerinden de erişilebilecek. Oyunun geliştirmesi Ubisoft Toronto tarafından yürütülüyor.

Serideki önceki oyunlarında olduğu gibi, Far Cry 6 da oyuncuları kısır ve acımasız bir liderle karşı karşıya getirecek. Oyuncular, Giancarlo Esposito‘nun canlandırdığı faşist diktatör Anton Castillo‘nun karşısına çıkacak.

Ön Sipariş Detayları

Ön sipariş verirseniz, Libertad Paketi‘ne erişim elde edersiniz. İkincisi, Chorizo ​​için Libertad Outfit ve silahlı bir disk fırlatıcı olan Discos Locos‘u içerir. Oyunu Xbox One veya PlayStation 4‘te satın alanlar, sürümlerini yeni nesil Xbox Series X, Xbox Series S ve PlayStation 5‘e ek ücret ödemeden yükseltebilecekler.

Wonder Boy: Asha in Monster World Playstation 4 ve Nintendo Switch’te

Kullanıcılar ayrıca Ubisoft mağazasından bağımsız Ubicollectibles 26-cm boyundaki Lions of Yara heykelciği için ön sipariş verebilirler. Bu, Far Cry 6‘da The Lion of Yara‘da bir silah tılsımının kilidini açacak bir kod barındırıyor.

Far Cry 6 Detayları

Oyun, “Karayipler’in kalbinde zaman içinde hapsolmuş tropikal bir cennet” olduğu söylenen Yara’da geçiyor. Oyun, oyuncuların kurgusal dünyayı yerel Yaran ve askeri terk Dani Rojas olarak deneyimlemelerine izin verecek. Dani‘yi erkek veya kadın olarak oynamayı seçebileceksiniz. Oyun, Antón‘un ülke çapında bir devrimi ateşleyen acımasız yönetiminin arka planında geçecek.

Oyuncular, Yaran halkını diktatör Antón Castillo ve oğlu Diego‘nun baskıcı yönetiminden kurtarmak için devrime katılacaklar. Kullanıcılar, bir sonraki hamlelerini planlarken askerleri ve kaynakları toplayarak ülke çapındaki gizli gerilla kamplarından hareket edecekler.

Far Cry 6, solo veya iki oyunculu kooperatif modlarında ormanlardan çürüyen şehirlere kadar her şeyi içerecek geniş ve zıt bir açık dünyayı keşfetmenize sağlayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version