En Son

GTA 5 ‘Lamar Roasts Franklin’ Kostümleri Yayınlandıktan Yedi Yıl Sonra Yeniden Ortaya Çıktı

GTA 5 ‘Lamar Roasts Franklin’ Kostümleri Yayınlandıktan Yedi Yıl Sonra Yeniden Ortaya Çıktı. Lamar ve Franklin’in yer aldığı ünlü Grand Theft Auto 5 kavurma sahnesi, her bir kostüme eklenen çeşitli pop kültürü ile turlarda geri dönüşüne devam ediyor.

GTA 5 'Lamar Roasts Franklin' Kostümleri Yayınlandıktan Yedi Yıl Sonra Yeniden Ortaya Çıktı
GTA 5 ‘Lamar Roasts Franklin’ Kostümleri Yayınlandıktan Yedi Yıl Sonra Yeniden Ortaya Çıktı

GTA 5 Eylül 2013‘te piyasaya çıktığında, oyuncular hala tek oyunculu hikaye modunun tadını çıkarıyor. Hikayenin en ünlü sahnelerinden biri, “yee-yee a ** saç kesimi” için kahramanı Franklin‘i kızartan Lamar‘dı. Yıllar boyunca, meme yaratıcıları bu ünlü Grand Theft Auto 5 sahnesini renklendirmek için SpongeBob, Super Mario, Yoda ve hatta Darth Vader‘a yer verdi.

GTA 5 ‘Lamar Roasts Franklin’ Kostümleri, Yedi Yıl Sonra İnternette Devraldı

Nitekim internette yeni şeyler kolayca ortaya çıkıyor, aynı zamanda bir anka kuşu gibi küllerden canlanabileceği bir yer. Küfür dolu rant, birçok oyuncu arasında yedi yıl boyunca birçok remix ve fan sanatı üretti. Şimdi, bu GTA sahnesi son zamanlarda bir dizi kostümde yeni bir hayat aldı.

Netizenler bu sahne üzerinde oynuyorlar ve Lamar’ı Pamuk Prenses, Harry Potter, Shrek, Darth Vader ve hatta Spongebob gibi çeşitli popüler kültür ikonlarıyla değiştirdiler. Karakterleri değiştirmenin yanı sıra, Lamar’ın diyalogu da karaktere uyacak şekilde değiştiriliyor.

Küfür dolu YouTube videosu Tony Montana, karakteri için daha uygun olan argo dilini kullanırken, Kurbağa Kermit, Franklin‘i kendine özgü vızıltıyla kızartıyor.

Diyalog ve karakter değişiminin yanı sıra, bazı içerik oluşturucular kostümlerini bir sonraki seviyeye taşıyor. Jackjack121, sahnedeki hatları kullanarak Metal Gear Solid Codec‘e bir çağrı yaparken, YouTuber Merfish, Franklin’in sıraya girmiş ve onu kızartan bir dizi Lamar’ı geçerken görüldüğü bir rollercoaster deneyimi yarattı.

Bu arada sahnenin diğer yorumları, sahneyi Franklin ve Lamar’ın birinci şahıs bakış açılarından çekmeyi, konuşmanın ses kodlu versiyonunu farklı ulusal marşlara çevirmeyi ve hatta GTA 5’i görsel bir roman haline getirmeyi içeriyor. Bu yedi yıllık GTA oyunu ve tatillerden sonra oyuncuları eğlendirirken, RockstarGrand Theft Auto” serisini yaratmaya ve yeniden keşfetmeye devam ediyor.

Grand Theft Auto Online Cayo Perico

Grand Theft Auto 5 şu anda PS4, PC ve Xbox One için mevcutken, PS5 ve Xbox Series X / S sürümleri 2021‘den sonra piyasaya sürülecek. Rockstar‘ın da GTA 6‘yı piyasaya süreceğine dair söylentiler var. geliştirici GTA Online ile oldukça meşgul, yeni sürümün piyasaya sürülmesi biraz zaman alabilir.

Bu arada, Rockstar, 15 Aralık’ta “Grand Theft Auto Online: The Cayo Perico Heist” in son sürümüyle oldukça meşguldü. Bu GTA Online güncellemesi şimdi PC, Xbox One ve PS4‘te mevcut. yeni haritada bulmak için ilgi.

Oyuncular ya doğrudan soygunu keşfedebilir ya da ganimet almak için daha fazla fırsat elde etmek için tüm POI’leri toplayabilir. Gamers Heroes, Cayo Perico Heist‘in ilgi alanlarının tüm yerlerini gösteren bir YouTube videosu yayınladı.

 

Latest Posts

Kaçırmayın

Haberiniz Olsun

En son haberler, teklifler ve özel duyurular ile güncellenecek.