En Son

Hitman 3’ün ilk 5 dakikası, Yenilenmiş Görseller ve Efektlerle Geliyor

Hitman 3’ün ilk 5 dakikası, yükseltilmiş görseller ve efektler sergiliyor. IO Interactive, yeni Glacier motor yükseltmelerini ve geliştirmelerini bu yeni 5 dakikalık Hitman 3 PC oynanışı görüntülerinde sergiliyor.

Hitman 3'ün ilk 5 dakikası, Yenilenmiş Görseller ve Efektlerle Geliyor
Hitman 3’ün ilk 5 dakikası, Yenilenmiş Görseller ve Efektlerle Geliyor

Bu yeni Hitman 3 çekimi, IO Interactive’in atmosferik efektler ve NPC’ler de dahil olmak üzere kendi bünyesindeki Glacier motoruyla yaptığı iyileştirmeleri sergiliyor.

IO Interactive, Hitman üçlemesini büyük bir patlama ile gönderiyor. Hitman 3, PS5 ve Xbox Series X‘te 4K 60FPS ile başlayarak ilk iki oyunda bazı önemli yükseltmeler yapıyor. Biraz yeni PC oyun görüntüleri, oyunun en güçlü sistemde nasıl görüneceğini gösteriyor.

Tanıtımda Dubai görevinin 5 dakikasını gösteriyor. Pek aksiyon yok – öldürme yok ve çoğunlukla hileler ve tonlarca güzel atmosferik efekt var ama olması da gerekmiyor. Ajan 47‘nin işleri çoğunlukla casus tarzı gizlilik ve kılık değiştirmeyle alakalı.

Dubai, Hindistan‘da dünyanın en yüksek binalarından birinin üzerinde Ajan 47‘yi güzel bir şekilde görüyoruz ve tek seferde tek bir alanda 300’e kadar NPC’yi paketleyebilen Glacier motorunun yeni NPC oluşturma teknolojisine doğrudan bir göz atıyoruz.

Hitman 3’ün ilk 5 Dakikası

IO Interactive topluluk geliştiricisi Clemens Koch şöyle dedi:

20 yıl önce ilk Hitman oyununu yayınladığımızda, oyunlarda yapay zeka için çıtayı belirliyorduk. Aynı anda 300’den fazla aktif NPC AI ile bu zarfı zorlamaya devam ederek, oyuncuların bizden beklediği yaşayan, nefes alan dünyadaki olasılıkları genişletiyoruz.

Görüntülerin kaydedildiği bilgisayarın özelliklerini bilmiyoruz (örneğin, video yalnızca 1080p 60FPS‘ye kadar çıkıyor) ancak oyunun PC’de olağanüstü iyi görünmesini ve oynamasını beklemeliyiz, özellikle RTX 3090 GPU gibi daha yeni bir bilgisayara sahipseniz.

Ayrıca, IO Interactive‘in yeni bir James Bond 007 video oyunu yaptığını da unutmayın.

Latest Posts

Kaçırmayın

Haberiniz Olsun

En son haberler, teklifler ve özel duyurular ile güncellenecek.