En Son

Hitman 3: Ajan 47 – Uzaylılar, Su Aygırı – İşler Tuhaflaşıyor!

Hitman 3: Ajan 47 Uzaylılar Tarafından Kaçırılabilir ve Ürpertici Bir Su aygırı ile Konuşabilir.

Hitman 3: Ajan 47 - Uzaylılar, Su Aygırı - İşler Tuhaflaşıyor!
Hitman 3: Ajan 47 – Uzaylılar, Su Aygırı – İşler Tuhaflaşıyor!

Hitman 3, gizemli konuşan bir su aygırı ve Ajan 47‘nin uzaylılar tarafından kaçırıldığı gizli bir çıkış dahil olmak üzere birkaç tuhaf Paskalya yumurtasına sahiptir.

Hitman serisi, Ajan 47‘yi bazı tuhaf durumlara sokan veya pop kültür ikonlarına referans veren Paskalya yumurtalarıyla dolu ve Hitman 3, uzaylıların kaçırılmasına, ürpertici konuşan suaygırlarına ve daha fazlasına yol açan kendine ait birkaç tanesine sahip. Bu doğaüstü karşılaşmaların oyun üzerinde kalıcı bir etkisi yok, ancak muhtemelen Ajan 47‘nin ruhunu biraz etkilemiştir.

Hitman’ın Paskalya yumurtaları oyunun kimliğinin bir parçası haline geldi ve bir kısmı başlıktan başlığa taşındı. Hitman: Blood Money‘den bu yana neredeyse her Hitman oyununda, meşhur “Allen lütfen ayrıntıları ekleyin” eksik metin gözetimi nedeniyle bir Paskalya yumurtası vardı.

Spongebob Squarepants‘a yapılan küçük referanslar, son üç başlıkta yerini aldı. Ve oyuncuların işi tehlikeli bir şekilde halletmek için her zaman kullanabilecekleri bir dizi komik kılık ve silah var. Ancak, serinin en büyük Paskalya yumurtalarından bazıları, oyuncuları az önce gördüklerini sorgulamaya bırakan yumurtalar.

Hitman 3: Ajan 47 - Uzaylılar, Su Aygırı
Hitman 3: Ajan 47 – Uzaylılar, Su Aygırı

Hitman 3 Paskalya Yumurtası

Hitman 3’te aynı seviyede, konuşan bir su aygırı ve Ajan 47’nin uzaylılar tarafından kaçırılmasını içeren oyuncuları şaşkına çevirecek iki Paskalya yumurtası var. YouTube kanalı The Easter Egg Hunter, Hitman 3‘teki en iyi sırlardan ve kaçıklıklardan bazılarının bir derlemesini yayınladı ve bu ikisi listeyi kolayca yaptı.

Oyuncular Berlin sokaklarını keşfederken altın bir idol kullanarak konuşan bir su aygırı çağırma yeteneğine sahipler. Su aygırı, çoğu anlamsız tüyler ürpertici saçmalıklardan oluşan Ajan 47‘ye gösterecek çıkacak çok şeyi var. Berlin’deki görev tamamlandıktan sonra oyuncu, bir ankesörlü telefon kullanarak gizli bir çıkış kullanabilir ve bu da Ajan 47‘nin çekici ışınla bir UFO‘ya çekilmesine neden olur.

Elbette, bu durumların oyun üzerinde hiçbir etkisi yok. Ajan 47‘nin Berlin‘den nasıl ayrıldığını kimse sorgulamıyor ve bunu yıldızlararası yolculuklarından bir sonraki görev için zamanında yapmasını sağlıyor. Bununla birlikte, su aygırı Ajan 47‘ye kimseye güvenmemesini söylediğinde oldukça sağlam bir tavsiye veriyor, ancak bu tavsiyeye kulak verip vwemwmwk oyuncuya kalmış.

IO Interactive‘in Hitman 3‘teki sırları ve referansları tamamen ele aldığı açık ve muhtemelen keşfedilecek daha birçok şey var. Başlangıç ​​olarak, bu Paskalya yumurtalarından bazılarının nasıl bulunduğu bir muamma. Bir sandalyeye altın bir idol atıp sonra bir su aygırı görünmesini beklemeyi kim düşünür? Daha da iyisi, su aygırı sudan çıktığında kim hemen kaçmaz?

Latest Posts

Kaçırmayın

Haberiniz Olsun

En son haberler, teklifler ve özel duyurular ile güncellenecek.