En Son

Hitman Geliştiricisi IO Interactive Yeni Bir James Bond Oyunu Yapıyor

Hitman geliştiricisi IO Interactive yeni bir James Bond oyunu yapıyor. IO Interactive, 007 serisini temel alan yeni bir oyun geliştirdiklerini duyurdu. Kod adı Project 007 olan oyun, James Bond‘un erken geçmişini araştıran bir başlangıç ​​hikayesi olacak ve bir filmden uyarlanmayacak veya temel alınmayacaktır. Video oyununun hikayesi yüzde yüz orijinal olacak.

Hitman Geliştiricisi IO Interactive Yeni Bir James Bond Oyunu Yapıyor
Hitman Geliştiricisi IO Interactive Yeni Bir James Bond Oyunu Yapıyor

Project 007, IO Interactive‘in tüm Hitman oyunlarına güç veren üst düzey tescilli Glacier motoru ile geliştiriliyor. Glacier, yeni nesil konsol donanımı için de güncellendi ve yeni 7nm SoC’leri sınırlarına kadar zorlayacak. MGM, EON Productions ve Delphi, oyunu IO ile birlikte yayınlıyor.

Project 007’nin FPS olup olmayacağını bilmiyoruz, ancak IO Interactive’in çalışmasına göre muhtemelen Hitman gibi bir oyun olacak. Son James Bond oyunundan bu yana yaklaşık 7 yıl geçti ve onu geliştirecek daha iyi birini düşünemedim.

IO Interactive Yeni Bir James Bond Oyunu Yapıyor

Basın bülteninden bazı ayrıntılar:

Proje 007 şu anda IO Interactive‘in Kopenhag-Danimarka ve Malmö-İsveç‘teki ofislerinde aktif geliştirme aşamasında. Her iki konum da, bu heyecan verici ve benzersiz oyun unvanını oluşturacak ekibe katılmak için dünyanın dört bir yanından seçkin yetenekleri işe alıyor.

IO Interactive’in CEO’su Hakan Abrak şöyle dedi:

Bir zamanlar sektörümüzde yıldızların aynı hizaya geldiği doğrudur. Orijinal bir Bond oyunu yaratmak muazzam bir girişim ve IO Interactive’in yaratıcılığımızla yakın çalıştığına gerçekten inanıyorum. EON ve MGM’deki ortaklar, oyuncularımız ve topluluklarımız için son derece özel bir şey sunabilirler. Tutkulu ekibimiz, yaratıcılıklarını ikonik James Bond evrenine serbest bırakmak ve stüdyomuzun tarihindeki en iddialı oyunu yapmaktan heyecan duyuyor.

MGM Küresel Tüketici Ürünleri ve Deneyimler Başkan Yardımcısı Robert Marick de şöyle dedi:

James Bond, karaktere dayalı tüm zamanların en ikonik oyunlarından bazılarıyla video oyun alanında güçlü bir mirasa sahiptir. EON’daki ortaklarımızla birlikte çalışmak ve IO Interactive’in yetenekli ekibi, bu efsanevi franchise’ı dünyanın dört bir yanındaki oyunculara ve Bond hayranlarına yeni bir bakış açısı getirmeyi planlıyoruz. IO Interactive, sürükleyici hikaye anlatımının yaşayan, nefes alan dünyalarını yaratmanın ustalarıdır.

Latest Posts

Kaçırmayın

Haberiniz Olsun

En son haberler, teklifler ve özel duyurular ile güncellenecek.