En Son

KFConsole Gerçek mi Sahte mi? Özellikler, Fiyat, Çıkış Tarihi, Ön Sipariş ve DAHA FAZLASI !!!

KFConsole, KFC Gaming, Kentucky Fried Chicken, Kentucky Fried Chicken Oyun Konsolu, KFC Oyun Konsolu, KFConsole Fiyatı, Microsoft Xbox Series X, Sony PlayStation 5, Cooler Master, Tavuk Odası.


KFConsole, Haziran ayında Twitter üzerinden KFC Gaming‘in “tavuk odasıyla donatılmış” yeni oyun konsoluyla ilgili paylaştığı bir videoyla tanıtıldı. İnsanlar o kadar meraklı hale geldi, en çok da cihazda video oyunu oynarken yemek pişirebilme fikrine güldü.

Sony PlayStation 5‘i piyasaya sürdükten sonra ortaya çıktığı için bunun sadece bir şaka olduğunu düşünüldü ama aslında değilmiş.

KFConsole Gerçek mi Sahte mi? Özellikler, Fiyat, Çıkış Tarihi, Ön Sipariş ve DAHA FAZLASI !!!
KFConsole Gerçek mi Sahte mi? Özellikler, Fiyat, Çıkış Tarihi, Ön Sipariş ve DAHA FAZLASI !!!

23 Aralık‘ta yayınlanan bir tweet’te Intel Halkla İlişkiler temsilcisi Mark Walton, KFConsole‘un gerçek olduğunu doğruladı. Walton Twitter’da dedi ki:

Evet gerçek ve Intel tarafından destekleniyor. Ve evet, bir tavuk ısıtıcısı var.

KFConsole: Gerçek mi Sahte mi?

CNET‘e göre fast-food zinciri KFC’nin (bilinen adıyla Kentucky Fried Chicken) kendi oyun konsolunu piyasaya sürdüğü doğru olsa da yemek pişiremiyor. Bunun yerine, 23 Aralık’ta Twitter’da KFC Gaming tarafından yayınlanan başka bir videoda gösterilen yerleşik bir tavuk ısıtma odasına sahip.

KFConsole‘un Tavuk Odası, oyuncuların oyunun içindeyken sıcak kalmaları için önceden pişirilmiş tavukları yerleştirmelerine izin verdiği için gerçek bir oyun değiştirici.

Cooler Master, web sitesinde yayınlanan açıklamada,

Patentli Tavuk Odası sayesinde tavuğunuzun tekrar soğumasına asla izin vermeyin

denildi. Geliştirici, konsolun doğal ısı ve hava akışı sistemini kullandığını, böylece oyuncular turlar arasında sıcak, çıtır tavukğun tadını çıkarırken oyunlarına odaklanabileceklerini ekledi.

KFC Konsolu Özellikleri

KFC Gaming, Twitter’da çok güçlü bir iddia ortaya attı. KFConsole açıklanırken tweet’te Konsol savaşları sona erdi dedi.

Her oyuncunun isteyeceği güçlü özelliklere sahip olduğu için Microsoft Xbox Series X veya Sony PlayStation 5 gibi yeni nesil konsollarla karşılaştırılabilir gerçek bir oyun konsolu.

Yeni oyun konsolu, Cooler Master tarafından KFC için geliştirildi ve İsveçli zanaatkar Timpelay liderliğindeki uzman Mod ekibi, bu canavarı yaratmak için beklentilerin ötesine geçti. Konsol, küçük, güçlü ve özelleştirilmiş bir Cooler Master NC100 kasanın içinde bulunuyor.

Intel Nuc 9, Core i9 9. Nesil CPU, ASUS değiştirilebilir GPU yuvası ve saniyeler içinde altı kat daha hızlı oyun yükleyen PCIe NVMe ile geliyor. Daha da önemlisi, iki Seagate BarraCuda 1TB SSD, performansı, verimliliği ve güvenilirliği bir sonraki seviyeye taşıyor.

Cooler Master ayrıca, oyun konsolunun’un VR Ready olduğunu ve sorunsuz 4K TV oyunları için 240 GHZ‘ye kadar Ray Tracing, 240 FPS‘yi desteklediğini belirtti.

KFConsole Fiyatı, Ön Sipariş, Çıkış Tarihi

Cooler Master‘ın web sitesinde KFConsole geldi dediği halde, insanların bu yeni cihazı ne zaman ve nasıl kullanabileceklerinden bahsetmedi.

Web sitesi, KFC kovası gibi şekillendirilmiş bu konsol canavarının özelliklerini ve yiyecekleri nasıl ısıtabileceğini gösterdi. Ancak, bu yazı itibariyle yeni konsol hakkında henüz pek bir şey bilinmiyor.

KFConsole‘un fiyatı, çıkış tarihi ve ön sipariş süreciyle ilgili ayrıntılar henüz mevcut değil. Ayrıca konsolu oynatmak için hangi denetleyicinin kullanılacağına dair hiçbir bilgi yok.

Ayrıca KFC Gaming, bu 2’si 1 arada cihazda Sağlık ve Güvenlik kurallarına nasıl uyulduğunu netleştirmedi.

Latest Posts

Kaçırmayın

Haberiniz Olsun

En son haberler, teklifler ve özel duyurular ile güncellenecek.