Ninja Kaplumbağalar: Shredder’ın İntikamı PC ve Konsollara Geliyor

Ninja Kaplumbağalar: Shredder’ın İntikamı PC ve Konsollara Geliyor! Dotemu ve geliştirici Tribute Games, oyununun (Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge) PC ve konsollara geleceğini duyururken oyunculara biraz Kaplumbağa Gücü getiriyor.

Ninja Kaplumbağalar: Shredder’ın İntikamı PC ve Konsollara Geliyor

Eski klasik TMNT (Teenage Mutant Ninja Turtles) oyunlarına dayanan Shredder’ın İntikamı, Manhattan‘ın suçla harap olmuş şehir manzarasında savaşırken kahramanlarımızı yarım kabukta yeniden bir araya getiriyor.

Duyuru fragmanını alt kısımda görebilirsiniz…

Ninja Kaplumbağalar – Shredder’ın İntikamı

Oyunda, Leonardo, Raphael, Michelangelo ve Donatello‘nun Krang ve Shredder’ın en son planlarını durdurmak için yola çıktıklarında geri dönüşünü görülüyor.

Ninja Kaplumbağaların (veya 80’lerin Birleşik Krallık çocuğuysanız Kahraman Kaplumbağaların) kanalizasyonlar, New York‘un hareketli semtleri ve X Boyutu dahil olmak üzere bir dizi ikonik TMNT konumunda zıplamasına, parçalamasına ve çarpmasına yardımcı olun.

Bebop ve Rocksteady, Krang ve Shredder‘ın ihtiyaç duyduğu tüm doohickey’leri ve cihazları zaten topluyorlar, bu yüzden onları ve Foot Clan‘ı durdurmak için klasik kavga mekaniği üzerine inşa edilmiş yeni yeteneklerini kullanmak Kaplumbağalara kalacaktır.

Roblox, Konuşmak İçin Güvenli Sesli Sohbeti Tanıtmayı Planlıyor

Oyun, Ninja Kaplumbağalar: Zamanın Kaplumbağaları‘nın (Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles In Time) 1987‘deki klasik tasarımını anımsatan bir piksel tarzına sahip olacak ve aynı zamanda Faith No More‘dan Mike Patton tarafından yapılan melodilerinin bir yorumunu da içerecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version