En Son

Zelda Benzeri Ocean’s Heart, Nintendo Switch İçin Duyuruldu

Zelda benzeri Ocean’s Heart, Nintendo Switch için duyuruldu. Kötü korsan Karasakal‘ı yenme arayışında Delia Swashbuckler‘a eşlik edin. Deniz macera RPG’si Ocean Heart, Nintendo Switch’te 14.99 $ / 13.49 $ karşılığında piyasaya sürülecek. Yarntown‘un yaratıcısı Max Mraz ve yayıncı Nordcurrent‘dan Ocean’s Heart, bu türün klasiklerine saygılarını sunarken, zamana karşı test edilmiş RPG fikirlerini modern bir dokunuşla canlandırıyor.

Zelda Benzeri Ocean's Heart, Nintendo Switch İçin Duyuruldu
Zelda Benzeri Ocean’s Heart, Nintendo Switch İçin Duyuruldu

Ocean’s Heart, sırlar, sihir ve tehlikeli olaylarla dolu hareketli bir dünyada geçen güzel bir piksel sanatı aksiyon RPG‘sidir. Acımasız korsan Karasakal tarafından kaçırılan babanın genç kızı Delia‘yı oynuyorsunuz ve onu kurtarmak için devasa ve tehlikeli bir ormanda tehlikeli bir yolculuk yapmalı, yol boyunca korsan entrikalarını çözmelisiniz.

Ocean’s Heart, Efsanevi Yolculuk

İksirler oluşturmak, savaş patronlarında becerilerinizi geliştirmek ve ölümcül zindanlardan kaçmak için yolculuğunuzda öğeleri toplayın ve büyüyen silah cephanenizi yükseltin.

Ocean’s Heart geliştiricisi Max Moras şöyle dedi:

Ocean Heart, etkisini kolunda taşıyor, bu yüzden oyunun Nintendo Switch‘e geldiğini görmekten memnunum. Oyun Zelda‘nın efsanesine bir aşk mektubu ama aynı zamanda kendi benzersizliğine de sahip. Keşfetmek ve bir gizemi keşfetmenin ve bunun ne anlama geldiğini anlamaya çalışmanın verdiği tatminle ilgili.

Böylece, hikayeleri temsil eden ve yeni canavarları ve hazineleri saklayan birçok gizli alan sağlayarak sizi saldırı yolundan çeker. Oceans Heart vizyonumu baştan oluşturduktan sonra, oyunumu en büyük ilham kaynağı olan sitede görmekten memnun oldum.

Said Andrius Mackevičius, Nordcurrent‘ın yayın komitesi başkanı:

Oyunu Nintendo Switch‘e getirmek ve Max ile yeniden çalışmak heyecan verici. Konsol bu tür bir oyun için çok uygundur ve oyuncular bunu çabucak görebilirler.

80’lerin ve 90’ların klasik RPG’lerinden ilham almayı seviyoruz ve Ocean’s Heart’ın nostaljik vaadini, saatlerce süren heyecan verici yukarıdan aşağıya yuvarlanan alevli aksiyon ve parlak mizahla, genişletilmiş, büyüleyici bir hikaye ile yerine getirdiğini düşünüyoruz. Piksel sanat estetiği.

Far Cry 6 Lansman Tarihi 7 Ekim Olarak Belirlendi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Kaçırmayın

Haberiniz Olsun

En son haberler, teklifler ve özel duyurular ile güncellenecek.