Oshawott, Pokémon Go’nun Eylül 2021 Topluluk Günü Pokémon’u

Pokémon Go‘nun Eylül 2021 Topluluk Günü Pokémon’u. Pokémon Go‘da Topluluk Günü alacak bir sonraki Pokémon, deniz samuru Pokémon Oshawott olacak. Ancak, önceki Topluluk Günü etkinliğinin aksine ve diğerleriyle aynı doğrultuda, bu etkinlik yalnızca tek bir gün için geçerli olacak.

Oshawott, Pokémon Go’nun Eylül 2021 Topluluk Günü Pokémon’u

Etkinlikten önce Pokémon Go oyuncuları, kendilerine sınırlı ödüller ve etkinlik sırasında tamamlayabilecekleri bir Özel Araştırma bileti vermek için özel bir Topluluk Günü bileti satın alacaklar. Özel Araştırma bileti, oyuncuların en iyi IV’leri ve potansiyel olarak parlak bir versiyonunu yakalama şansına sahip olmalarını sağlamak için bol miktarda Poké topu, tütsü ve ek Oshawott karşılaşmaları ile birlikte gelir.

Oshawott Su Tipi Bir Pokémon

Oshawott, sonunda bir Su türü olan Samurott‘a dönüşen Su tipi bir Pokémon’dur. Pokémon Go kullanımı söz konusu olduğunda Samurott alt uçta. Yine de, umarız, bu Topluluk Günü etkinliği Pokémon’a PvP ve PvE karşılaşmalarında daha büyük bir avantaj sağlayan özel bir yüklü hareket verir.

Öğrenebileceği özel şarjlı hareket ustura kabuğudur ve Samurott bu saldırıyı bir olaydan sonra öğrenebilir. Bu, oyuncuların Pokémon’larına öğretmek için elde edilmesi zor bir öğe olan Elite Charged TM kullanmak zorunda kalmayacakları anlamına gelir.

Pokémon Legends: Arceus 28 Ocak 2022’de Çıkıyor

Oshawott ayrıca, Ocak 2022‘de Nintendo Switch‘te piyasaya sürülecek olan açık dünya oyunu Pokémon Legends: Arceus‘ta başlangıç ​​seçimi olacak bir başrol oyuncusudur. Başlangıç ​​Pokémon’un tamamının bundan önce Topluluk Günü etkinlikleri aldığını görebiliriz. Ancak henüz mobil oyuna henüz ulaşmamış olan Rowlett‘i kaçırıyoruz.

Oyuncuların, Arceus piyasaya sürülmeden önce Rowlet‘in gelişini görebileceklerini ve yaklaşmakta olan açık dünya Pokémon Oyununun heyecanını artıracak bir etkinlikte potansiyel olarak iç içe geçebileceğini hayal ediyoruz.

Eylül 2021 için Oshawott Topluluk Günü etkinliği 19 Eylül‘de başlıyor. Oyundaki tüm oyuncular için yerel saat dilimlerinde 11.00-17.00 saatleri arasında geçerli olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version