Pokémon Legends: Arceus 28 Ocak 2022’de Çıkıyor

Açık dünya RPG Pokémon Legends: Arceus, 28 Ocak 2022’de çıkıyor. Muhtemelen bugüne kadarki en iddialı Pokémon oyunu gelecek yılın başlarında satışa sunulacak. Bugün Nintendo, Pokémon Legends: Arceus‘un 28 Ocak 2022’de Nintendo Switch‘te çıkış yapacağını duyurdu. Oyun ilk olarak Şubat ayında duyurulmuştu.

Pokémon Legends: Arceus 28 Ocak 2022’de Çıkıyor

Pokémon Legends: Arceus

Legends, yavaş gelişen rol yapma oyunlarıyla tanınan bir franchise olan Pokémon için büyük bir değişiklik gibi görünüyor. Pokémon eğitmenleri ve organize edilmiş yarışmalar zamanından önce, Sinnoh bölgesinin çok daha eski bir versiyonunda geçen bir açık dünya RPG’si.

Yeni ortama ek olarak, deneyim aynı zamanda ana oyunlara kıyasla çok daha kusursuz görünüyor, çünkü Nintendo oyuncuların pokémon’un davranışlarını incelemek, onlara gizlice yaklaşmak ve sonra poké atmak için vahşi doğaya gidebileceklerini söylüyor.

Legends, çalışmalardaki tek büyük Pokémon başlığı değil. Nintendo kısa süre önce Pokémon Snap‘in modern bir sürümünü yayınladı ve şirketin de bugün duyurduğu Pokémon Diamond ve Pearl‘ün yeniden yapımları 11 Kasım‘da Switch‘e geliyor.

Roblox Sanki ‘Oyun’ Değilmiş Gibi Davranıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version