PS5 için Yeni Siyah ve Kırmızı DualSense Denetleyicileri

PS5 için yeni siyah ve kırmızı DualSense denetleyicileri. PlayStation 5 ile Sony, daha önceki PlayStation konsollarında bulunan klasik jet-siyah dış görünüşü siyah-beyaz kaplama lehine değiştiren daha az geleneksel bir renk şemasını tercih etti. Bazıları için, beraberindeki denetleyicide bulunan uyumlu estetik gibi, yeni dış görünüm de edinilmiş bir zevk.

PS5 için Yeni Siyah ve Kırmızı DualSense Denetleyicileri

Ancak Perşembe günü, şirket DualSense için iki yeni renk şeması duyurdu – en azından devam eden arz sıkıntısı ortasında bir PS5 konsoluna sahip olacak kadar şanslı olanlar için. “Gece Siyahı” ve “Kozmik Kırmızı” olarak adlandırılan her iki denetleyici, yerleşik bir mikrofon, dokunsal geribildirim ve oyunları daha sürükleyici hale getirmek için tasarlanmış uyarlanabilir tetikleyiciler dahil olmak üzere standart DualSense ile aynı özellikleri taşıyor.

Şu anda, her ikisi de 18 Haziran‘daki lansman öncesinde ön sipariş için hazır durumda.

Gece Siyahı DualSense Denetleyiciyi Nereden Satın Alabilirim?

Standart denetleyici gibi, Gece Siyahı, piyasaya sürüldüğünde 69.99 dolara perakende satış yapacak. Şu anda Amazon, Best Buy ve PlayStation Direct‘te ön sipariş verilebiliyor. Bunlardan ikincisi, denetleyiciyi 11 Haziran‘da diğer perakendecilerden bir hafta önce gönderecek.

Önceki DualShock denetleyicileriyle tam olarak eşleşmiyor – iki tonlu tasarım, birden çok siyah tonu ve ince gri ayrıntılar içeriyor – ancak beyaz ve siyah bir yapıyı tercih eden mevcut DualSense‘ten çok daha yakın. PS5‘inizi Dbrand’ın Karanlık Plakalarına sardıysanız, artık uygun bir denetleyiciye sahip olabilirsiniz.

Kozmik Kırmızı DualSense Denetleyiciyi Nereden Satın Alabilirim?

Sony‘ye göre, Kozmik Kırmızı denetleyicide bulunan renk paleti, kozmos boyunca dağılmış çeşitli kırmızı tonlarından sonra modelleniyor. Bu eklenen yıldızlararası ilham size pahalıya mal olacak, çünkü kozmik kırmızı baskı 74.99$ ‘dan biraz daha pahalı. Gece yarısı siyahı gibi iki tonlu bir tasarıma sahip ve şu anda Amazon, Best Buy ve PlayStation Direct‘te ön sipariş verilebilir.

Gece Siyahı modeli gibi, Kırmızı-Siyah sürümün de diğer perakendecilerden bir hafta önce, 11 Haziran‘da PlayStation Direct aracılığıyla gönderilmesi planlanıyor.

Realme 8 5G ve Realme 8 Pro 5G’nin Yakında Hindistan’da Piyasaya Çıkması Bekleniyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version