Realme 8 5G ve Realme 8 Pro 5G’nin Yakında Hindistan’da Piyasaya Çıkması Bekleniyor

Realme 8 5G ve Realme 8 Pro 5G‘nin yakında Hindistan‘da piyasaya sürülmesi bekleniyor, vanilya modelinin görüntüsü ortaya çıkıyor.

Realme 8 5G ve Realme 8 Pro 5G’nin Yakında Hindistan’da Piyasaya Çıkması Bekleniyor

Realme, geçen ay Hindistan‘da Realme 8 ve Realme 8 Pro akıllı telefonlarını duyurmuştu. Yakın zamanda Realme CEO’su Madhav Sheth tarafından Hindistan’ın yakında Realme 8 5G ve Realme 8i gibi yeni telefonlarla geleceğini doğrulandı. Yeni bilgiler, şirketin Realme 8 Pro 5G‘yi Hindistan‘da da piyasaya sürmeyi planladığını ortaya koyuyor.

Buradan da anlaşılacağı üzere, bir Twitter kullanıcısına yanıt olarak Realme India’nın destek ekibi, şirketin Realme 8 ve 8 Pro 5G’yi yakında Hindistan‘da başlatmayı planladığını ortaya çıkardı. Cihaz, geçtiğimiz günlerde Hindistan’ın BIS, Tayland’ın NTBC ve FCC’si gibi düzenleyici kurumlar tarafından yakın zamanda sertifikalandırılmış olan Realme RMX3241 akıllı telefonudur.

Realme 8 5G artık Perulu MTC sertifikasyon platformunda listelenmiş halde. Liste, cihazın birkaç görüntüsünü içeriyor. Şık bir dörtlü kamera kurulumunda görülebilir. Holografik bir arka plana sahip “Atlamaya Cesaret Et” (Dare to Leap) markası telefonun arka tarafının sağ tarafında görülebilir. Telefonun ön tasarımı henüz bilinmemekle birlikte, ekran içi parmak izi okuyuculu bir OLED ekrana sahip olabileceği tahmin ediliyor.

Realme 8 5G Özellikleri

Telefonun FCC listesi 162,5 x 74,8 x 8,5mm boyutlarında ve 185 gram ağırlığında olduğunu ortaya koydu. Telefon, Realme UI 2.0 tabanlı Android 11 işletim sistemi üzerinde çalışıyor ve 5.000 mAh pil ile destekleniyor. 5G, Wi-fi 802.11ac, GPS, GLONASS, BDS, NFC ve 5G gibi bağlantı seçenekleri sunuyor. Realme 8 Pro 5G‘nin özellikleri hakkında ise bir bilgi yok.

Son günlerde Sheth dedi ki:

Yakında Realme 8 5G sürümüne sahip olacağız (ama çok da erken değil). Bu özelliklerle 5G eklemenin ek maliyetler doğuracağını anlamalıyız.

Dolayısıyla, telefonun bu ayın sonunda piyasaya sürülebileceği anlaşılıyor. Pro modelinin bununla birlikte resmiyete geçip geçmeyeceği ise belli değil.

Samsung 980 NVMe SSD, DRAM’siz İlk Tüketici SSD’si

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version