En Son

Samsung’un Yeni Amiral Gemileri!

Samsung 2019 yılı ile birlikte 5 yeni amiral gemisi modelini tanıtmayı hedefliyor. Samsung’un 20 Şubat tarihinde başlayacak olan Samsung Unpacked 2019 etkinliği kapsamında tanıtımını yapması beklenen yeni telefonları Galaxy S10, Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10 Lite ile birlikte yeni bir Galaxy S10 modelini daha tanıtmasını bekliyor.

Güney Kore’li teknoloji devinin bu 4 modele ek olarak yeni bir amiral gemisini daha tanıtacağı ise sızan haberler arasında.

Samsung’un Yeni Amiral Gemileri!
Samsung’un Yeni Amiral Gemileri!

Galaxy S10 ailesinden özellikle ön kamera yerleşimi ve ekran yapısı ile ilgili birçok kesin olmayan model görseli paylaşılmıştı. Ayrıca cihazların özellikleri konusunda halen kesinleşmiş bir bilgide yok.

Ancak 5G desteğine sahip olması beklenen Galaxy S10 modelinde 1 TB’lık depolama alanın yanı sıra 12 GB RAM beleğin olacağı tahmin ediliyor. Ayrıca 5G desteği ile birlikte güç tüketiminin fazla olacağı, bu nedenle büyük pile sahip olacağı tahmin edilen model için boyut olarak büyük bir telefon tasarımının uygulandığı da söylentiler arasında.

Cihazların fiyatları ise halen bilinmemektedir. Ancak 1 TB depolama alanına ve 12 GB RAM belleğine sahip bir cihaz fiyatının oldukça yüksek olacağını tahmin etmek pekte zor değil.

Samsung’un Yeni Amiral Gemileri!

Samsung’un aynı etkinlikte tanıtması beklenen yeni modeli için ise farklı isim tahminleri birçok farklı web sitesinde dolaşmakta. Şu an net bir isim ortaya çıkmamasına rağmen cihazın çentik ekran yapısı yerinme yeni bir tasarım uygulanacağı gelen haberler arasında. Kameranın ufak bir yuvarlak içinde ekranın köşesine konumlandırılması bekleniyor. Samsung’un özellikle son zamanlarda yapmış olduğu çalışmalardan da firmanın bu ekran yapısının üzerinde çalıştığı bilinmekte.

 

Latest Posts

Kaçırmayın

Haberiniz Olsun

En son haberler, teklifler ve özel duyurular ile güncellenecek.