En Son

Seçilmişin Sezonu, Destiny 2’nin 13. Sezonu ve Bir Hafta İçinde Yayınlanacak

Seçilmişin Sezonu, Destiny 2’nin 13. sezonu ve bir hafta içinde yayınlanacak. Bungie, Destiny 2’nin gelecek sezonu olan 13. Sezon unvanını resmen açıkladı. Seçilmişin Sezonu, 9 Şubat Salı günü tüm platformlarda haftalık sıfırlamayla başlayacak ve 11 Mayıs‘a kadar devam edecek.

Seçilmişin Sezonu’nun Hikayesi Kabal’a Odaklanıyor

Seçilmişin Sezonu‘nun hikayesi Kabal‘a odaklanıyor. Calus’un kızı ve Kabal’ın lideri İmparatoriçe Caiatl, insanlıkla bir ittifak arıyor. Ancak işler iyi gitmez ve barış teklifi, Son Şehir ile bir savaşa dönüşür. Sezon boyunca Muhafızlar, Caiatl‘ın savaş konseyiyle savaşacak.

Oynanış açısından, yeni sezon, Caiatl‘ın seçilmiş savaşçılarıyla karşı karşıya kaldığınız yeni bir üç oyunculu (eşleştirmeli) işbirliği etkinliği olan Battlegrounds‘u tanıtıyor. Bungie ayrıca Devil’s Lair‘de iki klasik Strikes ve Fallen S.A.B.E.R. 13. Sezonun başında sezonun derinliklerine doğru yeni bir saldırı açılacak: Proving Grounds.

Yaklaşan grev ayrıca Caiatl’ın seçilmiş olduğu daha fazla karşılaşma etrafında dönecek.

Seçilmişin Mevsimi, Egzotik, Efsanevi ve ritüele bölünmüş yeni teçhizat ve 25’in üzerinde silahla geliyor. Sezonun sahipleri Praefectus zırh setinin ve Ticuu‘nun Divination Exotic yayının kilidini hemen açacak. Yay, aynı anda birkaç hedefi takip edebilen birden fazla Güneş okunu yükleyebilir.

No More Heroes 3 Switch’e Geliyor!

Latest Posts

Kaçırmayın

Haberiniz Olsun

En son haberler, teklifler ve özel duyurular ile güncellenecek.