En Son

Son Sızıntılara Göre GTA 6 Duyurusu Yakında

GTA topluluğundaki en son büyük sızıntı, planlanmamış ancak kesinlikle yaklaşan GTA 6 ile ilgili. GTA 5‘in 11 Kasım‘da yeni nesil konsollara ekleneceğini zaten biliyoruz. Ayrıca, GTA Online bağımsız bir oyun haline gelecek. Şimdi, çok oyunculu özelliğin devam oyununun markasına dahil edileceği görülüyor.

Son Sızıntılara Göre GTA 6 Duyurusu Yakında
Son Sızıntılara Göre GTA 6 Duyurusu Yakında

GTA Online‘ın bağımsız sürümünün GTA 5‘i geçmesi beklendiği göz önüne alındığında, sızıntı gerçekse şaşırmayız. Çok oyunculu mod, GTA 6‘nın tanıtım ve sürekli tanıtım kampanyasında büyük bir rol oynuyor gibi görünüyor.

GTA 6 Oyun İçi Etkinlikler

Söylentilere göre Rockstar, hem resmi açıklama hem de gelecek reklam için oyun içi aktiviteleri kullanacak. Bu, birden çok etkinlik olacağı anlamına geliyor. Bunlar, meydana geldikleri anda çevrimiçi olmanız gereken şekilde canlı etkinlikler olmalı. Aksi takdirde, YouTube‘daki veya ilgili sitelerdeki videolara güvenmeniz gerekir.

Far Cry 6 Lansman Tarihi 7 Ekim Olarak Belirlendi

Hayranlar, bu belirgin açıklama stratejisini, çılgınca başarılı Fortnite tarafından kullanılan canlı etkinlik kampanyalarının türüyle çabucak karşılaştırdı. Özellikle Fortnite, yalnızca kendisi için değil, Marvel ve Star Wars gibi harici özellikler için de canlı etkinlikler gerçekleştiriyor.

GTA Online‘daki GTA 6 ile ilgili canlı bölümlerin bu spekülasyonu ve Rockstar‘ın gerçek hayattaki müzisyenlerle gittikçe öne çıkan ortaklıkları sayesinde, gelecekte daha fazla promosyon amaçlı kullanım için GTA Online‘ın kurulumu daha olası görünüyor.

Tek soru, bu söylentilerin doğru olup olmadığı. GTA Online’ın büyük takipçileri göz önüne alındığında, açık bir şekilde bültenler ve tanıtımlar için diğer platformlar kadar etkili ve bu eylem, gelişimindeki mantıksal ilerleme olabilir.

Grand Theft Auto ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki yorumlarda sormaktan çekinmeyin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Kaçırmayın

Haberiniz Olsun

En son haberler, teklifler ve özel duyurular ile güncellenecek.