En Son

Keyfini Çıkarmaya Hazır Olun The Spyro – Dragon Trilogy Remaster Yakında PS4’te

Çok popüler bir franchise olan Spyro The Dragon, 20. yıldönümlerini bu gelecek Eylül ayında tamamlayacak ve bu, bu serinin yeniden yazımının duyurulması planlandığı zamandır. Crash Bandicoot N.Sane Trilogy, Activision tarafından yeniden canlandırılan bir diğer popüler franchise’dır ve remasterin büyük başarı kazanmış olduğu doğrudur. Ve bu, N.Sane üçlemesinin bu başarısının diğer oyunlara ilham kaynağı olarak bir remaster için ilham aldığı düşünülüyor.

Bir rapora göre, Activision, Spyro The Dragon Trilogy, The Dragon, Spyro, Dragon ve Spyro 2 Yılı: Ripto’s Rage olan Spyro’nun remaster’ını yapmak üzere hazırlandı. Remaster, Mart 2018’in gelecek ayı tarafından ilan edilirken, yılın üçüncü çeyreğinde Eylül ayında yayınlanacak.

Keyfini Çıkarmaya Hazır Olun The Spyro - Dragon Trilogy Remaster Yakında PS4'te
Keyfini Çıkarmaya Hazır Olun The Spyro – Dragon Trilogy Remaster Yakında PS4’te

Üçlemesi yeniden düzenleyicilere yeni varlıkların, animasyonların, aydınlatmaların, sinematik gibi entegrasyon gibi çeşitli iyileştirmeler de eklenecektir. Orijinal bir oyundan kesilen tüm içeriğin yeniden biçimlendirilmesine dahil edileceği de söylenirken aynı zamanda bir remastered soundtrack de içerecektir. Yeni remastered üçlemesi kesinlikle orijinal oyundan çok farklı olacak ve çeşitli gelişmeler göreceksiniz.

Yeniden düzenlenen oyun yalnızca şu andan itibaren PlayStation 4’te mevcut olacak ve diğer platformlarda kullanılabilirlik daha sonra eklenecektir. Yani, bu kesinlikle PS4 sahiplerinin tamamı için iyi bir haber. Bununla birlikte, remaster üçlemesinin yakında diğer platformlarda da sunulacağı için endişelenmeyin.

Yayın tarihi, üçüncü çeyrek olarak ima edilmekten başka henüz açıklanmamıştır. Her neyse, duyuru ile yakında her şeyi berraklaştıracak olan şirket tarafından yapılacaktır.

Latest Posts

Kaçırmayın

Haberiniz Olsun

En son haberler, teklifler ve özel duyurular ile güncellenecek.