En Son

StarCraft 2 Oynama Zamanı

StarCraft 2 Remake, StarCraft: Brood War, StarCraft Evreni, Blizzard, StarCraft: Remastered, Mass Recall, SC2 Mapster.


StarCraft 2, StarCraft evrenine mükemmel bir ektir. Daha iyi grafikler, ek oyun mekaniği ve genişletilmiş bir hikaye ile orijinali çeşitli şekillerde geliştirir. Ve ortaya çıktığı gibi, aslında içinde orijinal StarCraft ve StarCraft: Brood War‘u oynayabilirsiniz.

StarCraft 2 Oynama Zamanı
StarCraft 2 Oynama Zamanı

Siz de artık Remake‘e geçebilir ve orijinal StarCraft oyununa atlayabilirsiniz. PCGamesN, tüm orijinal diyalog ve ilerleme yollarıyla birlikte StarCraft ve StarCraft: Brood War‘un tamamen oynanabilir bir sürümü olduğunu bildirdi.

Hepsinden iyisi, mod olarak indirip oynamak ücretsizdir. İhtiyacınız olan tek şey bu Remake veryisonun bir kopyasıdır. Oyunu satın almak istemiyorsanız, ücretsiz Başlangıç ​​Sürümü‘nü bile kullanabilirsiniz.

Proje lideri karlprojektorinski, StarCraft‘ın en son sürümü: Mass Recall ile SC2 Mapster‘ı aldı. En son yinelemesi, Brood War‘dan 59 harita ve yıllar içinde kaybolan diğerleri gibi pek çok güzellikler getiriyor.

Blizzard, serinin yeni yinelemeleri üzerinde çalıştığı için StarCraft 2 üzerinde geliştirmeyi durdurdu, bu büyük bir ara noktadır. StarCraft on yıldır buralarda ve topluluk tarafından çok seviliyor.

StarCraft 2 Oynama Zamanı

Blizzard, üç yıl önce StarCraft: Remastered olarak orijinal oyunun yeniden düzenlenmiş bir sürümünü yayınladı. Ancak tüm oyunu ve daha fazlasını bu yeni oyunda görmek gerçekten dikkat edilmesi gereken bir şey. Diziye girmek istiyorsanız, burası başlamak için harika bir yer.

Latest Posts

Kaçırmayın

Haberiniz Olsun

En son haberler, teklifler ve özel duyurular ile güncellenecek.