En Son

Sürülebilir Yaban Hayatı Fortnite Sezon 8’de

Sürülebilir Yaban Hayatı Fortnite Sezon 8’de. Rideable Wildlife, Fortnite Sezon 8‘e geliyor. Twitter’daki keskin gözlü oyunculardan gelen tüm sızıntılar doğruysa Fortnite, Sezon 8’de sürülebilir bir vahşi yaşam alıyor.

Sürülebilir Yaban Hayatı Fortnite Sezon 8'de
Sürülebilir Yaban Hayatı Fortnite Sezon 8’de

Bu heyecan verici açıklamanın ardındaki kanıt, Sezon 8 güncellemesinin ardından menülerde Binicilik ve Binme için yeni kontrol şemalarını tespit eden oyunculardan geliyor. Bunların hepsi, oyunda er ya da geç bir şeyin sürülebilir olacağını doğruluyor.

Bu sızıntının temeli Fortnite’ın PC versiyonundan geliyor. Menünüzde Klavye Kontrolleri’ne gidin. Oradan, hem Binme Yeteneği hem de İniş için ayarlanabilen bağlamalara sahip bir Binicilik seçeneği göreceksiniz. Henüz uygun olmayan bir göreve atanacak düğme olmadığı için menü şu anda kullanılamıyor, bu yüzden burada sıkı durun.

Sürülebilir Yaban Hayatı Fortnite Sezon 8’de

Bu, ifşaları çevreleyen büyük sorudur. Fortnite’ın 6. Sezonundan bu yana vahşi yaşamı evcilleştirebildik, ancak yakın zamana kadar bu yaratıkların sürülebilir olduğuna dair hiçbir delil yoktu. Hangisinin sürülebilir olabileceği konusunda, Domuzlar olabilir gibi görünüyor, ancak Fortnite’ın çılgınlığı muhtemelen Raptors’ın daha uygun bir eşleşme olduğuna işaret ediyor.

Peki ya Uçan Hayvanlar?

Fortnite’ta harita üzerinde uçabilme hayali henüz gerçek anlamda kullanılmamış olsa da, uçan hayvanların da ortaya çıkabileceğine dair haberler var. Bunların binilebilir özellikleri rapor edilmedi ve muhtemelen sadece yüksek kaliteli silah ve et düşürecek hayvanlardan oluşacak. Fortnite’ın etrafında Pterodactyls’e binebilmek muhtemelen çok şey istemek olur çünkü oyun dengesi muhtemelen biraz bozulur, ancak hayal etmekten zarar gelmez.

Fortnite Sezon 8, eğer binilebilir hayvanlar yakında ortaya çıkarsa, oyuna tamamen yeni bir katman ekleyecek ve oyuncunun artık geçişten doğrudan yararlanabileceği için hayvanları evcilleştirme ihtiyacını artıracak şekilde büyük bir popülerlik artışı elde edecekti. Sezon 8 zaten bazı harika eklemeler yaptı, hiçbiri en azından Shang Chi eklentisi değil, bu yüzden Epic Games’in bu harika eklemeyle çıtayı bir kez daha yükseltmeye karar vermesi şaşırtıcı olmaz.

Fortnite artık PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch, iOS ve Android’de mevcut.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Kaçırmayın

Haberiniz Olsun

En son haberler, teklifler ve özel duyurular ile güncellenecek.