En Son

Wonder Boy: Asha in Monster World Playstation 4 ve Nintendo Switch’te

Wonder Boy: Asha in Monster World, Playstation 4 ve Nintendo Switch‘te! STUDIOARTDINK ve ININ Games bugün Wonder Boy: Asha in Monster World‘ü PlayStation 4 ve Nintendo Switch için yayınladı. Oyun, çevrimiçi mağazalarda ve ayrıca perakende satış noktalarında dijital olarak satışa sunulacak. Yeni sürüm fragmanı aşağıda görülebilir…

Wonder Boy: Asha Monster World Playstation 4 ve Nintendo Switch'te
Wonder Boy: Asha Monster World Playstation 4 ve Nintendo Switch’te

Wonder Boy: Asha in Monster World

Oyun, 1994 yılında piyasaya sürülen orijinal oyun Monster World IV‘e sadık kalan, yeniden düzenlenmiş bir aksiyon macerası. Hikayede orta doğudan esinlenilen ortam ve genel tasarım tam olarak aynı, ancak birçok oyun geliştirmeleri ve seslendirme çalışmaları ve gelişmiş 3D görsellerin eklenmesi ön plana çıkıyor.

Asha in Monster World‘de Asha, kötü güçler tarafından hapsedilen dört ruhu serbest bırakmakla görevlendirildi. Yenilmesi gereken birçok düşmanın olduğu zorlu bir yolculuk, neyse ki yalnız değil ve erkenden Pepelogoo‘ya katılıyor. Asha‘ya katılın ve dünyayı kurtarmak için ruhları serbest bırakın.

Monster World serisinin yapımcısı Ryuichi Nishizawa diyor ki:

Artık Asha ve Pepelogoo‘nun macerası en yeni konsollarda oynanabilir. Monster World 4‘ün Mega Drive sürümünü oynamış olsanız da olmasanız da herkes için eğlenceli hale getirmeye çalıştım. İdeal bir yeniden çevrim olarak düşündüğüm şey bu. Umarım oyundan keyif alırsınız! Canavar Dünyasına hoş geldiniz!

Wonder Boy: Asha in Monster World artık Playstation 4 ve Nintendo Switch‘te! PC oyuncularının, oyunun 29 Haziran‘da Steam‘e gelmesini beklemeleri gerekiyor.

Pokémon Legends: Arceus 28 Ocak 2022’de Çıkıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Kaçırmayın

Haberiniz Olsun

En son haberler, teklifler ve özel duyurular ile güncellenecek.