En Son

WoW Burning Crusade Classic Ön Yama Bugün Geliyor

Bugünün WoW: The Burning Crusade Classic ön yamasının gelişiyle oyuncuları yeni yarışlar ve büyük denge değişiklikleri bekliyor.

WoW Burning Crusade Classic Ön Yama Bugün Geliyor
WoW Burning Crusade Classic Ön Yama Bugün Geliyor

World of Warcraft: The Burning Crusade Classic 1 Haziran‘da piyasaya sürülecek, ancak oyuncular, iki yeni oynanabilir yarış, eşya yeniden dengeleme, ana sınıf içeren genişleme ön yamasının bugün gelmesiyle birlikte Burning Crusade deneyiminin tadına varabilirler.

Aynı zamanda, oyuncuların bu karakteri Burning Crusade’e ve tüm parlak yeni içeriğe ilerletmek veya Blizzard’ın şimdi “Classic Era” olarak adlandırdığı karakterde kalmasını sağlamak için her bir karakter için büyük bir karar vermeleri gereken gün.

Ön yama sonrası ilk kez oturum açarken, oyunculardan karakterlerini otomatik olarak Burning Crusade‘e dönüştürülecek olan mevcut sunucularında tutup tutmamaya veya karakterlerini ücretsiz olarak bir WoW klasik sunucusuna aktarmaya karar vermeleri istenecek.

Oyuncular, oyunun hangi versiyonunu oynayacağına karar verene kadar karakterleriyle oturum açamazlar.

Roblox Sanki ‘Oyun’ Değilmiş Gibi Davranıyor

Ücretli de olsa, oyunun her iki sürümünde de karakterleri tutmanın bir yolu var. Oyuncuların aynı karakterin iki kopyasına sahip olabilmeleri için bir karakter klonlama hizmeti sunuluyor (önceden 35 dolardı, şimdi oyuncu tepkisinden sonra 15 dolara düşürüldü).

Burning Crusade Classic Yama Süresi

Burning Crusade Classic ön yama dönemi, birçok oyuncunun beklediğinden çok daha kısa. Blizzard, bu yılın başlarında düzenlediği BlizzConline etkinliğinde, oyuncuların genişlemenin resmi lansmanından önce yeni karakterleri, özellikle de yeni Blood Elf ve Draenei karakterlerini seviyelendirme fırsatına sahip olacaklarını duyurdu.

WoW’un yıllar içindeki sayısız genişlemesinde çoğu ön yamada olduğu gibi çoğu oyuncu bunun dört haftalık bir ön yama olacağını varsaydı. Ancak Burning Crusade Classic ön yaması yalnızca iki hafta sürecek ve iki haftalık süre içinde bir karakteri seviyelendirmek için gereken 100’den fazla saati bulamayacaklarını düşünen bazı oyuncuları rahatsız edecek. Genişletme 1 Haziran’da geldikten sonra oyuncular yine de seviye atlamaya devam edebilirler, ancak zaten 60. seviye olan ve ilerlemeye hazır olan oyuncuların gerisinde başlayacaklar.

2006’daki orijinal Burning Crusade ön yama yolunun altı hafta sürdüğünü, ancak Blood Elf ve Draenei karakterlerini seviyelendirme yeteneğini içermediğini belirtmek gerekir. Bu, genişlemenin Ocak 2007’deki resmi lansmanına kadar gelmedi.

WoW Shadowlands

WoW‘un en son genişlemesi olan Shadowlands, oyunun ilk büyük içerik yaması olan Chains of Domination‘ın oyuncuları için şu anda oyunun Public Test Realm‘inde test ediliyor ve henüz resmi bir çıkış tarihi yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Kaçırmayın

Haberiniz Olsun

En son haberler, teklifler ve özel duyurular ile güncellenecek.