En Son

Tekken 7 ‘nin PS 4’e ek olarak Xbox One ve PC için de çıkacağı kesinleşti.

Tekken 7 ‘nin Bandai Namco Games firması tarafından Haziran 2017’de piyasaya çıkacağı açıklandı. Daha önceki Tekken versiyonlarından farklı olarak ise PS4 ve Xbox One oyun konsolları için çıkarılan versiyonlarının yanında PC versiyonunda piyasaya sürülecek olması.

20 yıla yakın bir geçmişi olan oyunun bu versiyonunun bugüne kadar sunulan serilerden oldukça farklı olacağı tahmin edilmekte.

Tekken 7'nin PS 4'e ek olarak Xbox One ve PC için de çıkacağı kesinleşti.
Tekken 7’nin PS 4’e ek olarak Xbox One ve PC için de çıkacağı kesinleşti.

Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda bugüne kadarki en gelişmiş oyunun sunulacağı belirtilirken, oyun ile birlikte karakterlere yeni özellikler ekleneceği ve ayrıca karakterlerin hareketlerinde de eklemeler yapılacağı belirtildi. Bu değişikliklerin yanında karakter sayısında da artış yaşanması beklenirken, oyunda 30’u aşkın karakterin olması bekleniyor.

Tekken 7 Yeni Oyun Motoru Kullanılarak Hazırlandı

Oyun, diğer Tekken versiyonlarından farklı olarak ise ilk kez Unreal Engine 4  oyun motoru ile  sunulacak. BANDAI NAMCO Studios Tekken 7’de sunacağı yeni oyun motoru ile oynanışa yedirilmiş göz alıcı efektler eşliğinde oyunculara birbirinden sıkı dövüş anları yaşatmayı planlıyor.

Latest Posts

Kaçırmayın

Haberiniz Olsun

En son haberler, teklifler ve özel duyurular ile güncellenecek.