İstanbul Autoshow otomobil tutkunlarına kapılarını açtı.

Bu yıl “Geleceğe Yakından Bakın” sloganıyla gerçekleştirilen fuarda bugünün ve geleceğin teknolojileri sergileniyor.

Otomobil tutkunlarının heyecanla bekledikleri İstanbul Autoshow 2017 kapılarını otomobil severlere açtı. Bu yıl 17. kez düzenlenen Autoshow 2017 ilk gün VIP ziyaretçileri ve basın mensuplarını misafir etti. Otomobil Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından organize edilen büyük buluşmayı birçok otomobil severin ziyaret etmesi bekleniyor.

İstanbul Autoshow 2017

Otomobil tutkunlarının her yıl olduğu gibi bu senede büyük bir heyecanla beklediği fuar ziyarete açıldı. İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen fuarda ziyaretçiler ODD bünyesinde yer alan 19 otomotiv markasının yeni ve satışı devam eden otomobillerini inceleme fırsatı bulacaklar. Bu kapsamda uygun fiyatlı otomobillerden yüksek bütçelere hitap eden otomobillere kadar oldukça geniş bir yelpazede araçlar ziyaretçilere sunuluyor.

Autoshow 2017’de hangi markalar yer alıyor.

Fuara katılmayacaklarını ileten firmaların çokluğu ilk başlarda katılımcıları üzse de katılan 19 otomobil firmasının tanıtığı yeni modeller otomobil tutkunlarını heyecanlandırıyor. Fuarda otomobillerini sergileyen firmalar ise Alfa Romeo, Aston Martin, Dacia, DFSK, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jeep, Lexus, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Smart, Ssangyong ve Toyota’dır. Özellikle Renault, Peugeot ve Toyota’nın yeni modelleri İstanbul Autoshow’da tanıtacak olması fuara ilgiyi artırmış durumda.

İstanbul Autoshow 2017

Fuarda ilk kez otomobil severlerle buluşacak olan yeni modeller;

TÜYAP’ta düzenlenen Autoshow’da pek çok yeni model otomobil severlerle buluşacak. Renault’un Koleos ve Captur modellerinin yeni versiyonlarını tanıtacağı fuarda Toyota ise Yaris modelinin hibrit versiyonunu tanıtacak. Ayrıca Peugeot’un yeni 7 Koltuklu SUV modeli olan 5008 ve yeni Peugeot Traveller modellerinin de fuarda tanıtacak olması fuara ilgiyi artırıyor. Bu modellerin yansıra Fiat 124 Spider moddeli de Fuardaki yerini aldı. Ayrıca fuarda “Geleceğe Dönüş” filminde kullanılan DeLorean DMC-12’yi de görmek mümkün olacak.

Autoshow 2017 bilet fiyatları

İstanbul Autoshow 2017bilet fiyatları hafta içi 10 TL, hafta sonu ise 20 TL olarak belirlendi. Kadınların hafta içi ücretsiz, hafta sonu ise 10 TL ödeyerek girebileceği fuar, öğrenciler için hafta içi ücretsiz, hafta sonu ise 5 TL olacak.

İstanbul Autoshow 2017